Skip to content
بررسی اجتماعی کلییر

بررسی اجتماعی CLEAR

چه چیزی باعث ایجاد اعتماد به نفس بیشتر در مردان می‌شود؟

عامل اعتماد به نفس

امروز اعتماد به نفس شما چه اندازه بود؟ یا شاید، فکر می‌کنید امروز اعتماد به نفس شما چه اندازه بود؟

«اعتماد به نفس بسیار مهم است» ممکن است کلیشه‌ای به نظر برسد، اما اهمیت آن بیش از ظاهر و کارهای ماست. پس در واقع چه چیزی رفتار ما را تعریف می‌کند؟

می‌خواهیم بدانیم چه چیزی باعث می‌شود اعتماد به نفس شخصی بیشتر از شخص دیگری باشد، و این چگونه بر رفتارهای او تأثیر می‌گذارد. CLEAR یک بررسی اجتماعی در بین طیف وسیعی از مردان در انگلستان و چین انجام داد و به نتیجه شگفت‌انگیزی رسید.

برای اطلاع از نتیجه این بررسی، ویدئو را مشاهده کنید.

ما الذي يجعل الشخص واثقًا من نفسه؟

چه کسی را انتخاب می‌کنید؟

بررسی واقعی روی مردان زیادی انجام شد و شرکت‌کنندگان در گروه‌هایی دو نفره دسته‌بندی شدند تا هنگامی که تصویرشان ضبط می‌شد در مورد غرورانگیزترین لحظه زندگی خود صحبت کنند.

آقایان و خانم‌هایی با سن و سبک زندگی متفاوت به صورت تصادفی انتخاب شدند تا سناریوهایی تماشا کنند، سپس از آنها خواسته شد در مقیاسی از «بدون اعتماد به نفس» تا «اعتماد به نفس کامل» به این آقایان امتیاز دهند.

کلییر آقایان

کوچک‌ترین چیزها می‌تواند بزرگ‌ترین تفاوت‌ها را ایجاد کند

هیچ‌یک از مردانی که از آنها فیلم گرفته شد عیب بزرگ قابل مشاهده‌ای نداشتند. به همین دلیل شوکه‌کننده بود که به 85 درصد از شرکت‌کنندگانی که نگران شوره سر بودند امتیاز «اعتماد به نفس کم» داده شد.

این نتایج بیانگر تأثیر روانی جدی بود که نگرانی کوچکی مانند شوره سر می‌تواند بر عزت نفس افراد داشته باشد، حتی اگر شوره سر قابل مشاهده نباشد.

چیزی بیش از آمار

مردانی که از بابت شوره سر نگرانی نداشتند، اعتماد به نفس کاملاً بالاتر و همچنین حس بهتری نسبت به خودشان داشتند - به این صورت که چون خوب به نظر می‌رسیدند، پس حس خوبی داشتند.

CLEAR آقایان

به 85 درصد از شرکت‌کنندگانی که نگران شوره سر بودند امتیاز «اعتماد به نفس کم» داده شد.

CLEAR آقایان

CLEAR + شما = اعتماد به نفس

ثابت شده که اعتماد به نفس می‌تواند به آسانی کاهش یابد، حتی به وسیله شوره سر. کلییر به شما کمک می‌کند این عدم اعتماد به نفس را برای همیشه از بین ببرید و بتوانید اعتماد به نفس خود را بازیابید و بهترین تأثیر را روی اطرافیان بگذارید.

فناوری بایوبوستر نوین کلییر با نیاسین آمید باعث افزایش قدرت مبارزه پوست سر شما می‌شود تا برای همیشه از شر بازگشت شوره سر خلاص شوید، همچنین دارای پیریتیون روی است تا پوشش محافظت از پوست سر بهتری ایجاد کند. بدون نگرانی درباره شوره می‌توانید اعتماد به نفس خود را بازیابید تا شخصیت واقعی خود را به دنیا نشان دهید.

شوره را نابود کنید، نه اعتماد به نفس خود را. بدون ترس خود را به دنیا نشان دهید. با کلییر چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد.