Skip to content
آقایان و بانوان باید از شامپوی مشابهی استفاده کنند؟

آقایان و بانوان باید از شامپوی مشابهی استفاده کنند؟

پیش از استفاده از شامپوی شریک زندگی خود این مطلب را مطالعه کنید.

دچار شوره سر شده‌اید. این شرایط عادی است، حتی ممکن است یکی دیگر از اعضای خانواده نیز از آن رنج ببرد. شامپوی آنها را بردارید... تا متوجه شوید که این کار مشکل را حل نمی‌کند.

پوست سر شما و شریک زندگی، خواهر یا برادر یا والدین شما از جنس مخالف شما دارای نیازهای مختلفی است، حتی اگر هر دو دچار شوره سر باشید. بهترین شامپوی ضد شوره برای آقایان همیشه بهترین شامپو برای بانوان نیست، عکس این قضیه نیز صادق است. مابقی مطالب را مطالعه نمایید تا این تفاوت‌ها را درک کنید و در یافتن بهترین راه‌حل برای از بین بردن شوره سر به شما کمک شود.


 • 1
  آقایان و بانوان باید از شامپوی مشابهی استفاده کنند؟ - پوست سر آقایان و بانوان

  پوست سر آقایان و بانوان

  وقتی در مورد سلامت پوست سر صحبت می‌کنیم، وضعیت بانوان مقداری بهتر است. مطالعات مختلف بیانگر این است که لایه محافظ پوست سر آقایان ضعیف‌تر از بانوان است، زیرا سرامید کمتری دارد که باعث می‌شود پروتئین بیشتری از دست بدهند (هر دوی آنها جزء مؤلفه‌های ضروری برای لایه محافظ پوست سر هستند).

  به علاوه، پوست آقایان 60 درصد بیشتر از بانوان چربی تولید می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود که آقایان بیشتر در معرض چربی اضافی باشند که در نهایت منجر به چرب شدن پوست سر و موی آنها می‌شود.

  از طرف دیگر، زنان بیشتر در معرض پوست سر خشک قرار دارند. اینکه خانم‌ها موهای خود را با مواد شیمیایی زیبا و جذاب کنند تنها چند ماه دوام دارد، اما باعث آسیب‌دیدگی موهای شما شده و آنها را در معرض خشکی قرار می‌دهد.

  حقایق را به خاطر سپردید؟ ادامه مطلب را مطالعه کنید تا متوجه شوید آقایان و بانوان چگونه می‌توانند شوره سر را مدیریت کرده و آن را به طور کامل از بین ببرند.

 • 2
  آقایان و بانوان باید از شامپوی مشابهی استفاده کنند؟ - راه‌حل‌های مخصوص

  راه‌حل مناسب برای حل مشکل شوره شما

  شامپوی مناسب پوست سر بانوان باید پارامترهای بیشتری را رعایت کند تا با شرایط و مدل‌های متنوعی تطابق داشته باشد، از لوازم و مواد آرایشی که نرمی و درخشندگی را فراهم می‌کنند تا مواد بهبوددهنده که خشکی و شوره را از بین می‌برند.

  در مورد آقایان نیز باید گفت که آنها باید دنبال محصولی باشند که به طور خاص برای آقایان ساخته شده باشد. کلییر بهترین مکان برای شروع است، زیرا مجموعه متنوعی از شامپوها را دارد که فرمولاسیون مخصوص آنها چربی اضافی روی پوست سر آقایان را کنترل می‌کند.

  CLEAR محصولاتی دارد که به طور خاص برای مراقبت از پوست سر آقایان و بانوان طراحی شده‌اند و راه‌حل‌های سفارشی و مناسبی را برای حفظ سلامت و تغذیه مناسب پوست سر ارائه می‌کنند و در عین حال، توان مقاومتی آن را بهبود داده و نگرانی‌های مربوط به بازگشت شوره سر را از بین می‌برند*.

  دفعه بعد که به فروشگاه رفتید، حتماً شامپویی را تهیه کنید که مناسب پوست سرتان باشد تا بالاخره از شوره سر خلاص شوید. خیلی زودتر از آنکه فکرش را بکنید، از شوره رهایی خواهید یافت و می‌توانید سرتان را با اعتماد به نفس کامل بالا بگیرید و راه بروید.

  *پس از استفاده منظم دیگر هیچ پوسته و شوره‌ای نخواهید دید.