خارش پوست سر خود را تسکین دهید

خارش پوست سر خود را تسکین دهید

متوجه شوید چگونه خارش و پوسته‌پوسته شدن پوست سر را از بین ببرید.

 • خارش پوست سر خود را تسکین دهید - علل خارش پوست سر

  چه چیز باعث خارش پوست سر می‌شود؟

  1

  بیایید ابتدا علت اصلی خارش پوست سر را بررسی کنیم. اگر شخصی به خارش پوست سر مبتلا باشد، به احتمال زیاد شوره سر هم دارد. شوره سر معمولاً ناشی از رشد بیش از اندازه مالاسزیا (نوعی قارچ شبه مخمر که روی پوست سر رشد می‌کند) است. هنگامی که عوامل محرک تولید شده توسط مالاسزیا به لایه طبیعی روی پوست سر نفوذ می‌کنند، پوست سر ملتهب می‌شود و باعث خارش و پوسته‌پوسته شدن می‌شود که اینها نیز با شوره سر در ارتباط هستند. اگر موی سر خود را به اندازه کافی تمیز نکنید، تجمع چربی‌ها و سلول‌های مرده پوست می‌تواند خارش را تشدید کند.

 • خارش پوست سر خود را تسکین دهید - تسکین خارش پوست سر

  تسکین پوست سر با شامپو ضد شوره

  2

  اگر فکر می‌کنید خارش پوست سر شما ناشی از شوره است، استفاده از یک شامپوی ضد شوره خوب یکی از بهترین راه‌ها برای شروع است. کارشناسان کلییر می‌دانند که علاوه بر مالاسزیا، ضعیف شدن لایه رویی پوست سر نیز می‌تواند باعث شوره شود، زیرا این لایه جایی است که لیپید کمتر و تجمع سلولی ضعیف‌تری دارد.

  شامپوی Dry Scalp & Itch Control کلییِر را امتحان کنید؛ این شامپو به صورت اختصاصی با یک فرمول ضد خارش ساخته شده است که به پوست سر آبرسانی می‌کند و خشکی آن را کاهش می‌دهد و در عین حال، به سرعت حالت ناخوشایند ناشی از شوره را از بین می‌برد.

 • خارش پوست سر خود را تسکین دهید - دلایل خارش پوست سر
  3

  همین امروز با انجام دستورالعمل‌های ما، خارش و پوسته‌پوسته شدن پوست سر را به پایان برسانید و اعتماد به نفس و شادابی خود را بازیابید. در صورت حل نشدن مشکل، با متخصص پوست و مو مشورت کنید.

  این پنج مرحله ساده را انجام دهید، از امروز شروع کنید و خودتان به سرعت خواهید دید که از دست شوره سر خلاصی خواهید یافت و آماده رویارویی با دنیایی خواهید بود که در آن دیگر چیزی برای مخفی کردن ندارید.

همچنین مشاهده کنید