Skip to content
چشم‌انداز ما

چشم‌انداز ما

اعتماد به نفس نامحدود. چیزی برای پنهان کردن ندارید.

اعتماد به نفس نامحدود. چیزی برای پنهان کردن ندارید.

در دنیایی که همرنگ و همراه شدن با جمعیت بسیار آسان شده است، کلییر می‌خواهد این قدرت را به آقایان و بانوان بدهد که از دیگران متمایز شوند و منحصر به فرد بودن‌شان را به دنیا نشان دهند. کلییر می‌خواهد شما درخشان‌ترین لحظات را با بهترین حالت از خودتان همزمان داشته باشید.

ما در کلییر می‌دانیم چنین چیزی تنها زمانی امکان‌پذیر است که شما اعتماد به نفس حداکثری داشته باشید. و به همین دلیل است که فرمولاسیون ما به گونه‌ای طراحی شده است که عملکرد آن در زمینه از بین بردن شوره‌ها تضمین شده باشد تا بتوانید از نابودی شوره‌ها و از بین رفتن سایر مشکلات پوست سر اطمینان پیدا کنید. اکنون تمام لحظات می‌توانند لحظات درخشش شما باشند، زیرا شما چیزی برای پنهان کردن ندارید.

برای مشاهده طیف محصولات ما اینجا کلیک کنید 

اعتماد به نفس در اجتماع

اعتماد به نفس در اجتماع

چه چیزی باعث ایجاد اعتماد به نفس در فرد می‌شود؟ با در نظر نگرفتن سایر عوامل، چه چیزی رفتار ما را تعریف می‌کند؟ می‌خواهیم بدانیم چه چیزی باعث می‌شود اعتماد به نفس شخصی بیشتر از شخص دیگری باشد، و این چگونه بر رفتار او تأثیر می‌گذارد.

کلییر یک بررسی اجتماعی انجام داد که افراد شرکت‌کننده در آزمون به گروه‌های دو نفره تقسیم شدند (نیمی از آنها دچار شوره سر بودند و نیمی از آنها مشکل شوره سر نداشتند)، هنگام فیلم گرفتن از آنها خواسته شد در مورد غرورآفرین‌ترین لحظه زندگی خود صحبت کنند.

آقایان و خانم‌هایی با سن و سبک زندگی متفاوت به صورت تصادفی انتخاب شدند تا سناریوهایی تماشا کنند، سپس از آنها خواسته شد در مقیاسی از «بدون اعتماد به نفس» تا «اعتماد به نفس کامل» به این موارد امتیاز دهند.

نتایج به دست آمده از آقایان شگفت‌انگیز بود. این بررسی بیانگر تأثیر روانی شدید بر روی اعتماد به نفس کسانی بود که دچار شوره سر بودند.

بعداً برای کسانی که دچار شوره سر بودند ثابت شد که کلییر می‌تواند اعتماد به نفس افراد را بهبود بخشد و آنها را از نگرانی در مورد شوره سر رها سازد، موضوعی که مورد تأیید روانشناس قرار گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده بررسی اجتماعی که انجام دادیم اینجا کلیک کنید.

#بر اساس آمار بالینی، در مقایسه با شامپوی ضد شوره معمولی با شامپوی حاوی 1% پیریتیون روی
*در صورت استفاده منظم از این شامپو، از شوره سر و پوسته‌پوسته شدن پوست سر در امان خواهید بود