راهنمای از بین بردن کامل شوره سر برای آقایان

راهنمای از بین بردن کامل شوره سر برای آقایان

نکات مؤثر برای خلاص شدن از شر پوسته‌پوسته‌های سفید عذاب‌آور در کوتاه‌ترین زمان.

 

 • راهنمای از بین بردن کامل شوره سر برای آقایان - انتخاب شامپوی مناسب

  انتخاب شامپوی مناسب

  1

  انتخاب شامپوی مناسب

  هرگز از شامپوی مخصوص بانوان استفاده نکنید، پوست سر آقایان 60 درصد چرب‌تر از پوست سر بانوان است و این کار باعث می‌شود بیشتر در معرض ابتلا به شوره سر قرار بگیرید. در عوض، باید از محصولی استفاده کنید که فرمولاسیون آن مخصوص پوست سر آقایان است و می‌تواند موضوع چربی اضافه را حل کند.

  شما باید شامپوی کلییر آقایان Cool Sport Menthol یا شامپوی کلییر آقایان Grease Control را امتحان کنید تا پوست سر شما پاکیزه شود و چربی اضافه منافذ آن از بین برود و در عین حال، نگرانی بابت بازگشت شوره‌ها نیز رفع شود. همچنین، شامپوی کلییر آقایان Cool Sport menthol حاوی عصاره نعنا است که باعث می‌شود موهای شما همیشه بوی تازگی بدهند.

 • راهنمای از بین بردن کامل شوره سر برای آقایان - شستشوی صحیح

  شستشوی صحیح

  2

  با در دست داشتن شامپوی مناسب، راه‌حل خلاصی از شوره‌ها را به دست آورده‌اید. درست است؟

  هنوز نه. مرحله بعدی: روش شستشوی موها و پوست سر خود را به دقت مورد بازبینی قرار دهید. در عوض، آب گرم را امتحان کنید و از خاراندن یا ساییدن پوست سر خود هنگام شامپو زدن خودداری کنید، زیرا ممکن است پوست‌تان آسیب ببیند و باعث التهاب یا حتی عفونت شود. ماساژ و ماساژ دادن ریشه موها با شامپو یکی از بهترین راه‌ها برای رساندن مواد مغذی به موها است.

 • راهنمای از بین بردن کامل شوره سر برای آقایان - مدل‌دهی به اندازه

  مدل‌دهی به اندازه

  3

  مدل‌دهی به اندازه

  حجیم‌سازی، حالت‌دهی و لخت‌سازی؛ این مدل‌ها ممکن است جذاب و بسیار زیبا به نظر برسند، اما نیازمند انبوهی از ژل‌های حالت‌دهنده و پمادهای مختلف هستند. حذف کردن کامل آنها می‌تواند به ظاهر شما آسیب بزند، اما راه‌هایی وجود دارد که از طریق آنها می‌توانید هم ظاهر خود را آراسته نگه دارید و هم از مشکلاتی مانند شوره سر در امان بمانید.

  اگر خیلی اوقات به موهای خود حالت می‌دهید، باید همواره پوست سر خود را کاملاً تمیز نگه دارید و اجازه ندهید که آلودگی، رنگ و سایر مواد روی موهای شما باقی بماند؛ در غیر این صورت، منافذ پوست شما بسته خواهد شد و شما در معرض شوره سر قرار می‌گیرید. برای اینکه بهترین نتیجه را داشته باشید، از یک شامپوی خوب مانند شامپوی کلییر Men Deep Cleanse استفاده کنید!

  *در صورت استفاده منظم از این شامپو، از شوره و پوسته‌پوسته شدن پوست سر در امان خواهید بود