بهترین غذاها برای مو و پوست سر شما

بهترین غذاها برای مو و پوست سر شما

رژیم غذایی که مو و پوست سر زیبا برای شما به ارمغان می‌آورد.

 • چند نارگیل باز می شود

  رژیم متعادل

  1

  همه می‌خواهند عضلات شکم‌شان شش تکه باشد. رژیم غذایی می‌تواند به شما کمک کند چربی‌های شکم را بسوزانید یا عضلات بهتری به دست بیاورید، اما زیاده‌روی و کنار گذاشتن مواد غذایی حاوی مواد ضروری می‌تواند برای مو و پوست سر شما بسیار مضر باشد. برای اطمینان از اینکه رژیم غذایی مناسب و متعادلی دارید که متناسب نیازهای شما است، حتماً با یک متخصص مشورت کنید.

 • کسی که یک نارگیل را باز کند

  میوه‌های تازه

  2

  با میل کردن یک سیب در روز دیگر نیازی به دکتر نخواهید داشت... و دیگر خبری از موهای بد نخواهد بود. میوه‌های تازه دارای ویتامین‌هایی هستند که باعث تغذیه پوست سر می‌شود. مزیت مرکبات این است که حاوی ویتامین C هستند و به محافظت از موها در برابر آسیب‌ها کمک می‌کنند و به آنها مواد مغذی می‌رسانند. هر روز میوه مصرف کنید تا پوست سر شما سالم بماند و ظاهر موهایتان نیز زیبا باشد.

 • نارگیل با شیشه از روغن نارگیل

  قارچ

  3

  بعضی از قارچ‌ها هستند که حتی عاشقان گوشت هم از خیر آنها نمی‌گذرند. آیا می‌دانید که با مصرف مواد ضروری مانند روی و مس می‌توان از رشد آنها جلوگیری کرد؟ همچنین، بدین ترتیب پوست سر شما مواد مغذی لازم برای رشد موهای زیبا و سالم را نیز دریافت می‌کند.

 • میوه های تازه

  سبزیجات

  4

  همه ما می‌دانیم که سبزیجات دارای برگ‌های سبز بزرگ حاوی مواد مغذی هستند. این سبزیجات به عنوان منبع ویتامین AوC تأثیر اعجاب‌انگیزی بر روی مو و پوست سر شما خواهند داشت. اسفناج نیز به خاطر آهن و فیبر بالای خود اثر فوق‌العاده‌ای روی پوست سر شما دارد. این مواد مغذی بسیار مفید به تولید چربی کافی بر روی پوست سر شما کمک می‌کنند تا از خشک و پوسته‌پوسته شدن آن جلوگیری شود.

 • میوه های تازه

  گوشت قرمز

  5

  خبر خوب! گوشت قرمز کم چربی می‌تواند یکی از بهترین غذاها برای مو باشد. گوشت قرمز حاوی آهن است که به سلامت فولیکول‌های مو و رشد موهای شما کمک می‌کند. آهن به جذب ساده‌تر سایر مواد مغذی توسط موهای شما نیز کمک می‌کند. یک تکه گوشت مانند استیک از بسیاری از غذاهایی که به نظرتان خوشمزه می‌رسند مفیدتر است و هر تکه از آن شما را به داشتن موهای قوی‌تر و پوست سر سالم‌تر نزدیک‌تر می‌کند.