5 راز شگفت‌انگیز پوست سر آقایان

5 راز شگفت‌انگیز پوست سر آقایان

ما حقایق پنهان مربوط به پوست سر را به شما می‌گوییم.

 • چند نارگیل باز می شود

  از شامپوی همسر خود استفاده نکنید

  1

  اکثر آقایان از شامپویی که همسرشان انتخاب کرده استفاده می‌کنند. خانم‌ها معمولاً بهتر می‌دانند...درست است؟ حقیقت این است که پوست سر آقایان چرب‌تر از پوست سر خانم‌ها است و مشکلات مربوط به مو و پوست سر آنها به مراقبت مخصوصی نیاز دارد. شامپوهای ویژه آقایان CLEAR به گونه‌ای طراحی و تولید شده‌اند که اثر بهتری* بر روی پوست سر آقایان داشته باشند، پس دیگر از وسایل همسرتان استفاده نکنید و همین حالا تصمیم‌های مربوط به سلامت پوست سرتان را به خودتان واگذار کنید.

 • کسی که یک نارگیل را باز کند

  مراقبت از پوست سر به معنای مراقبت از پوست است

  2

  خوب، صورتتان را با شدت می‌شویید و پوستش را می‌کنید. پوست سرتان چطور؟ پوست روی سر امتداد پوست صورت شماست، یعنی مشکلات یکسانی با پوست صورت دارد. البته نمی‌توانید ماسک صورت روی پوست سرتان بگذارید - مراقبت از پوست سر مراحل متفاوتی دارد. شامپوی مردانه CLEAR از نیاسین آمید استفاده می‌کند که جزء کلیدی مراقبت از پوست است. نیاسین آمدید قدرت دفاعی پوست سر را افزایش می‌دهد و باعث رفع دائمی شوره سر می‌شود#.

 • نارگیل با شیشه از روغن نارگیل

  شوره سر: مانند آفت رایج است

  3

  مشکل شوره سر دارید؟ علاوه بر شما، این پوسته‌پوسته‌های سفیدرنگ مزاحم، هراسی به دل بیش از نیمی از جمعیت کره زمین انداخته است. شوره سر را که معمولاً در پوست سر خشک مشاهده می‌شود می‌توان با کمک شامپوی مردانه CLEAR درمان کرد، این شامپو سد دفاعی طبیعی و قدرت دفاعی پوست سر شما را فعال می‌کند و به نگرانی شما در مورد شوره سر پایان می‌دهد#.

 • میوه های تازه

  جذب پروتئین

  4

  مو از 95% پروتئین تشکیل شده و کمبود آن برای مو مضر است. البته گزینه‌های خوشمزه‌ای برای دریافت میزان پروتئین موردنیازتان وجود دارد، گوشت گاو، مرغ، تخم مرغ و حتی سویا (برای گیاهخواران!) با فراهم کردن مواد مغذی بدن به حفظ قدرت مو و پوست سر کمک می‌کنند. دفعه بعد که ران مرغ را در دست داشتید به این فکر کنید که مواد مغذی آن می‌تواند باعث شود موهایتان فوق‌العاده به نظر برسند و هر گاز از آن به درخشندگی موها کمک می‌کند.

 • میوه های تازه

  دو برابر کردن میزان کف

  5

  اندکی بیشتر در حمام ماندن چطور؟ یکی از روش‌های ساده و ناشناخته مراقبت از پوست سر، دو بار شامپو زدن و ایجاد کف بر روی آن است: بار اول برای شستن پوسته‌پوسته‌های سر و چربی اضافه و بار دوم برای تازه‌سازی بیشتر پوست سر به وسیله قرار دادن کف بر روی پوست سر و جذب مواد مغذی آن. نتیجه چه خواهد بود؟ پوست سری که کاملاً تمیز است و در عین حال موهایی نرم و تغذیه شده.

  *در مقایسه با شامپوی مخصوص بانوان

  #بدون پوسته‌پوسته‌های قابل مشاهده با استفاده عادی را مشاهده کنید

همچنین مشاهده کنید