مراقبت از پوست سر 101 برای او

مراقبت از پوست سر 101 برای او

خانم‌ها، بهترین درمان پوست سر شما در خانه شروع می‌شود.

 • چند نارگیل باز می شود

  آن را کاملاً تمیز نگه دارید

  1

  آخرین دفعه‌ای که دوش گرفتید را به خاطر بیاورید - شاید دوش فوری بود یا شاید بیشتر آن را صرف قرار دادن مواد نرم‌کننده روی مو کردید. شاید پوست سر تنها چیزی باشد که از آن غافل می‌شویم. مالیدن کف بر روی سر و ماساژ منظم آن (البته نباید زیاد محکم باشد!) نه تنها باعث تمیز شدن پوست سر می‌شود، بلکه تعداد منافذ بسته شده را کاهش می‌دهد. شستشوی موهای خود را با شامپو کلییر ارتقاء دهید، انجام این کار باعث تقویت لایه محافظ پوست سر و افزایش قدرت آن می‌شود تا آن را تمیز و بدون شوره نگه دارد*.

 • کسی که یک نارگیل را باز کند

  نوع پوست سر شما چیست؟

  2

  شما از تمام جزئیات مراقبت از پوست و انواع پوست اطلاع دارید - این دانش را برای پوست سر خود به کار ببرید. پوست سر نیز مانند پوست بدن شما سه نوع است: معمولی، چرب و خشک. اطلاع یافتن از نوع پوست سر که برای انجام مراحل مناسب مراقبت از آن ضروری است دشوار است، زیرا نمی‌توانید پوست سر خود را ببینید. به آبرسانی بیشتری نیاز است یا محلولی برای خلاص شدن از چربی پوست؟

 • نارگیل با شیشه از روغن نارگیل

  موها را شانه کنید

  3

  از برس استفاده نمی‌کنید تا موهایی ژولیده و جذاب پیدا کنید؟ نکته اینجاست که برس زدن مو برای جدا کردن سلول‌های مرده پوست از پوست سر و انتقال چربی پوست سر به موها و حفظ حالت مرطوب آنها ضروری است. برای رسیدن به بهترین نتیجه، پیش از حمام، حتماً موهای خود را شانه کنید تا گردوخاک و آلودگی روی آنها از بین برود. مرحله آخر استفاده از کلییر است که به پر کردن اجزاء پروتئین که باعث مرطوب شدن و تغذیه پوست سر می‌شود کمک می‌کند.

 • میوه های تازه

  لطافت از ریشه تا نوک مو

  4

  موها در معرض شکستن قرار دارند، پس همیشه از روغن و سرم برای قوی نگه داشتن آنها استفاده کنید. اما پوست سر شما در برابر مواد مضری که می‌توانند روی هم انباشه شده و به آن نفوذ کنند حساس است. هنگام رخ دادن این اتفاق، خارش، سوزش، قرمزی، شوره یا پر شدن روزنه‌های پوست اجتناب‌ناپذیر است! برای در امان ماندن از این دردسرها می‌توانید از شامپو کلییر استفاده کنید، این محصولات از فناوری بایوبوستر برای محافظت و تغذیه پوست سر استفاده می‌کنند.

 • میوه های تازه

  پوسته‌پوسته‌های روی سر را نادیده نگیرید

  5

  شاید شوره سر شما آنقدر ریز و کم‌اهمیت باشد که رسیدگی به آن فراموش شود. اما همین شوره سر می‌تواند اخطاری از طرف پوست شما و نشان‌دهنده این باشد که رژیم مناسبی ندارید یا موهای خود را به اندازه کافی نمی‌شویید. پیش از اینکه فکرش را بکنید، این مشکل پوسته‌پوسته شدن می‌تواند به برف سنگینی بر روی لباس شما تبدیل گردد و پوست سرتان ملتهب و دچار خارش شود. برای تقویت لایه محافظ پوست سر و قدرت آن از شامپو CLEAR استفاده کنید و دیگر هیچ‌وقت نگران شوره سر نباشید*

  *بدون پوسته‌پوسته‌های قابل مشاهده با استفاده عادی