5 روش برای داشتن موهایی زیبا

5 روش برای داشتن موهایی زیبا

نکات ضروری برای داشتن پوست سر و موهای عالی.

 • چند نارگیل باز می شود

  دست زدن زیاد به مو و پوست سر ممنوع

  1

  عادت دارید با انگشت پوستتان را بخارانید؟ اولین بار از ما شنیدید: دیگر پوست سر خود را نخارانید! انگشتان شما پر از آلودگی و باکتری است و به همین دلیل خاراندن مداوم پوست سر باعث التهاب آن می‌شود. به عنوان یک کار مفید (یا در واقع رعایت بهداشت اولیه) سعی کنید به طور مرتب دست‌های خود را بشویید و تمیز نگه دارید. اما گاهی اوقات فراموش می‌کنید انگشتان شما چه چیزهایی را در طول روز لمس کرده‌اند، پس بهتر است این عادت را کنار بگذارید.

 • کسی که یک نارگیل را باز کند

  استفاده از مدل موی جذاب

  2

  دوست داریم همان آدم جذاب و ماجراجویی باشیم که مدل‌های موی تازه را امتحان می‌کند. حقیقت تلخ این است که هر مدل مویی به هرکسی نمی‌آید. حتی هنگام انتخاب مدل موی ساده مهم‌ترین نکته انتخاب مدلی متناسب با شکل صورت است تا اجزاء چهره به بهترین نحو مشخص باشد. به مورداعتمادترین آرایشگری که می‌شناسید مراجعه کنید و با همکاری هم مدل مویی پیدا کنید که موهای شما را به بهترین نحو نشان دهد.

 • نارگیل با شیشه از روغن نارگیل

  دست کشیدن از حالت‌دهی به مو

  3

  الزامات مربوط به شرایط خاص و جالب‌ترین مدل‌‌های مو - نرم و صاف، مرتب، پف‌دار (مثل الویس پریسلی). به هر حال، تغییر مداوم مدل مو می‌تواند باعث بسته شدن منافذ پوست سر و ملتهب شدن آن و در نتیجه محدود شدن جریان مواد مغذی به مو شود. با دستکاری نکردن زیاد مو اجازه دهید پوست سرتان تنفس کند، یا مدل مویی انتخاب کنید که باعث شود شاداب و تمیز به نظر برسید.

 • میوه های تازه

  شستشوی به اندازه

  4

  با میل کردن یک سیب در روز دیگر نیازی به دکتر نخواهید داشت... و دیگر خبری از موهای بد نخواهد بود. میوه‌های تازه دارای آنتی‌اکسیدان‌هایی هستند که باعث تغذیه پوست سر می‌شود. یکی از مزایای مرکبات، داشتن ویتامین C است که باعث درخشندگی و شاداب شدن موها می‌شود. برای اینکه پوست سرتان شاداب‌تر از میوه تازه از درخت چیده شده باشد و موهایتان سالم به نظر برسد، هر روز میوه مصرف کنید.

 • میوه های تازه

  شستشوی کامل پوست سر

  5

  حتی منظم‌ترین افراد نیز گاهی فراموش می‌کنند موهای خود را بشویند. پس شاید از این موضوع متعجب شوید که بسیاری از مردان، مخصوصاً کسانی که در مناطق مرطوب زندگی می‌کنند، بیش از یکبار در روز موهای خود را می‌شویند. به اندازه شامپو مصرف کنید، زیرا شستشوی بیش از حد مو باعث می‌شود چربی‌های ضروری پوست سر از بین برود و موهایتان خشک و کدر شوند. حتماً از نرم‌کننده نیز استفاده کنید و برای داشتن موهای سالم، روزی یکبار موهایتان را بشویید.