درمان خارش پوست سر^

درمان خارش پوست سر^

نحوه درمان خارش پوست سر را به شما آموزش می‌دهیم.

 • درمان خارش پوست سر^ - شوره سر

  شوره سر

  1

  شوره سر مثل برف زمستان روی پیراهن محبوب‌تان می‌ریزد؟ این پوسته‌های سفید مزاحم یکی از عوامل اصلی خارش پوست سر هستند. رشد بیش از حد مخمری به نام مالاسزیا باعث التهاب پوست سر می‌شود و ایجاد خارش و پوسته‌پوسته شدن پوست سر می‌شود. اگر خارش پوست سر شما با شوره سر در ارتباط باشد، شستشوی دیر به دیر موها می‌تواند باعث تشدید آن و انباشت چربی و سلول‌های مرده پوست شود.

  برای حذف شوره سر از روی پوست سر خود از شامپوی CLEAR Dry Scalp & Itch Control استفاده کنید؛ این شامپوی ضد خارش با عصاره اسطوخودوس به سرعت شما را از خشکی، خارش و التهاب نجات می‌دهد و لایه محافظ پوست سر شما را در برابر شوره سر تقویت می‌کند تا نگرانی از بازگشت خارش و شوره سر برای همیشه از شما دور شود^.

 • التعامل مع حكة فروة الرأس - قشرة الرأس

  درماتیت سبوره‌ای

  2

  درماتیت سبوره‌ای بر روی سطوح چرب بدن شما مانند پوست سر و صورت تأثیر می‌گذارد. نتیجه چه خواهد بود؟ جوش قرمز و همراه با خارش، لکه‌های پوست خشک و همانطور که حدس زدید، شوره سر.

 • درمان خارش پوست سر^ - شوره سر

  پسوریازیس

  3

  از بیماری‌های نزدیک درماتیت سبوره‌ای است با علائمی نظیر خارش پوست سر، درد و شوره سر. اما این دو را با هم اشتباه نگیرید - پسوریازیس بر منطقه وسیع‌تری بیش از خط پیشانی تأثیر می‌گذارد و حتی می‌تواند باعث ایجاد لکه‌های پوسته‌پوسته قابل مشاهده و زشت یا لایه پوست ضخیم شود.

  اگر بین درماتیت سبوره‌ای یا پسوریازیس شک دارید، توصیه می‌کنیم جهت مطلع شدن از شرایط خود و دریافت توصیه‌هایی برای درمان، با متخصص پوست خود صحبت کنید.

همچنین مشاهده کنید