مراقبت از پوست سر در تمام فصول

مراقبت از پوست سر در تمام فصول

از مو و پوست سر خود در برابر طوفان محافظت کنید.

 • چند نارگیل باز می شود

  از پوست سر خود در برابر نور خورشید محافظت کنید

  1

  رژ لب، ریمل و مهم‌تر از همه کرم ضد آفتاب استفاده کرده‌اید. آماده رفتن هستید؟ زیاد عجله نکنید. پوست سر هم جزء پوست شما حساب می‌شود و می‌دانیم از محافظت از آن در برابر آسیب‌های نور خورشید در روزهای آفتابی و بدون ابر غفلت می‌کنید. یک چتر جمع‌شو یا کلاه آفتابی با خود بردارید، و با اطمینان از اینکه از موها و پوست سر شما محافظت می‌شود و در شرایط خوبی نگه داشته می‌شوند، لحظات شادی سپری کنید.

 • کسی که یک نارگیل را باز کند

  از آلودگی در امان بمانید

  2

  خانم‌های شهری، این توصیه‌ها برای شماست. دود خودروها و سایر آلاینده‌های هوا می‌تواند باعث خشکی و خارش پوست سر شود و ظاهری بی‌روح و ناسالم به موهایتان بدهد. اجازه ندهید این مشکلات جلوی درخشش روزانه شما را بگیرد - از شامپویی مانند کلییر برای شستن آلودگی و موادی که در پایان روز روی موها و پوست جمع شده است استفاده کنید تا بتوانید تمام روز و شب موهایی زیبا و شاداب داشته باشید.

 • نارگیل با شیشه از روغن نارگیل

  زیر باران نایستید

  3

  قبول کنید - شما عاشق پیاده‌روی زیر باران هستید. ایستادن زیر باران می‌تواند بسیار رمانتیک باشد، اما شاید ندانید تا چه اندازه برای پوست سر شما مضر است، علاوه بر آلودگی که روی موهای شما می‌گذارد، موهای مرطوب شما در طول روز در معرض شکستن قرار می‌گیرند. پس کاپشن یا چتر خود را فراموش نکنید و پس از باران، از کلییر برای محافظت کامل از پوست سر و موهای خود استفاده کنید.

 • میوه های تازه

  پوست سر خود را از آسیب در برابر رطوبت حفظ کنید

  4

  رطوبت نه تنها باعث خراب شدن آرایش شما و به وجود آمدن لکه‌های عرق بر روی لباس‌های شما می‌شود، بلکه به موها و پوست سر شما نیز آسیب می‌رساند. هوای گرم، شرجی و مرطوب باعث می‌شود بخار آب بین موها و پوست سر شما قرار گیرد، وزن موها را کم کند و ظاهری شل و فرفری به آنها بدهد. راه‌حل چیست؟ برای تغذیه و آبرسانی صحیح به مو از شامپو کلییر استفاده کنید تا پوست سر سالم و موهایی شاداب به دست آورید.

 • میوه های تازه

  از موهای خود در برابر باد محافظت کنید

  5

  روزهای بادی می‌تواند به معنای به هم ریختن تیپ و قیافه افراد باشد. این روزها می‌تواند خبر بدی برای موهای شما باشد، زیرا باد می‌تواند به مو و پوست سر شما آسیب وارد سازد و باعث شکستن آنها شود. باد باعث خشک شدن رطوبت موی شما نیز می‌شود و باعث می‌شود ظاهر شما شلخته به نظر برسد. با بستن موهایتان به سمت بالا و استفاده از شامپوهای کلییر - که باعث قوی شدن پوست سر و مرطوب شدن مو می‌شود - به جنگ باد بروید.

  *به بازیابی عملکرد سد پوست سر کمک می‌کند