راه‌حل رفع شوره سر برای هر نوع پوست سر

راه‌حل رفع شوره سر برای هر نوع پوست سر

بهترین محصول برای رفع شوره سر را پیدا کنید.

 • راه‌حل رفع شوره سر برای هر نوع پوست سر - خارش پوست سر

  خارش پوست سر

  1

  خاراندن مداوم پوست سر می‌تواند باعث شود آدمی غیربهداشتی یا به طور کلی شلخته به نظر برسید. در هر دو حالت، اصلاً ظاهر جالبی نخواهد بود. پوست ملتهب و شکسته زیر مو یا جوش روی پوست سر معمولاً عامل خارش پوست سر است و می‌تواند علائمی برای شوره سر باشد. با استفاده از شامپوی کلییر Cooling Itch Control حاوی عصاره اکالیپتوس و درخت چای آن را درمان کنید. این شامپو با استفاده از فرمول تسکین‌دهنده خارش، به نحوی مؤثر پوست سر شما را مرطوب و التهاب و خارش ناشی از شوره را برطرف می‌سازد.

 • راه‌حل رفع شوره سر برای هر نوع پوست سر - پوست سر خشک

  پوست سر خشک

  2

  اگر احساس می‌کنید پوست سر شما سفت و کشیده است، احتمالاً به خشکی پوست سر مبتلا هستید. این وضعیت هنگامی پیش می‌آید که پوست سر شما به خاطر عواملی مانند سرمای هوا، رشد قارچ یا حتی کم شدن آب بدن، رطوبت زیادی از دست داده باشد. حتماً باید با شامپوهایی مانند شامپوی کلییر Complete Care رطوبت آن را حفظ کنید؛ این شامپو دارای اسید آمینه است و کار آبرسانی و تأمین مواد غذایی را برای پوست سر شما انجام می‌دهد و در نتیجه، تمام نگرانی‌ها بابت بازگشت شوره سر را از بین می‌برد.

 • راه‌حل رفع شوره سر برای هر نوع پوست سر - پوست سر چرب

  پوست سر چرب

  3

  آیا می‌دانید پوست سر مردان 60 درصد چربی بیشتری نسبت به پوست سر زنان تولید می‌کند؟ از این رو، پوست سر آقایان همواره چرب‌تر است و بیشتر مستعد بروز نشانه‌های شوره سر است. آقایان باید به دنبال شامپویی با فرمولاسیون خاص مانند شامپوی کلییر Men Cool Sport Menthol یا شامپوی کلییر Men Grease Control باشند که چربی اضافی را به طرز مؤثری از بین می‌برد و ضمناً، مقاومت و لایه دفاعی پوست سر را بهبود می‌دهد تا امکان بازگشت شوره سر از بین برود*.

 • راه‌حل رفع شوره سر برای هر نوع پوست سر - پوست و موی سر با آرایش بیش از حد

  پوست و موی سر با آرایش بیش از حد

  4

  محصولات مدل‌دهی و آرایشی به شما کمک می‌کنند ظاهری خوب داشته باشید، اما استفاده بیش از حد از آنها می‌تواند منجر به انباشت آلودگی، چربی و مواد اضافی شود که منافذ پوست سر شما را می‌پوشانند و شما را مستعد ابتلا به شوره می‌کنند. برای دستیابی به یک درمان سریع، از شامپوی کلییر Men Deep Clean استفاده کنید که فرمولاسیون آن دارای نعنا و کربن فعال است تا پوست سر شما کاملاً تمیز شده و حس تازگی پیدا کند و در عین حال، نگرانی‌های شما بابت بازگشت شوره نیز از بین برود*.

  *در صورت استفاده مستمر از آن دیگر هیچ پوسته و شوره‌ای نخواهید دید