راهنمای مراقبت از پوست سر بانوان

راهنمای مراقبت از پوست سر بانوان

خانم‌ها، رژیم مراقبت از پوست سر شما اینجا شروع می‌شود.

 • چند نارگیل باز می شود

  ریشه موی زیبا

  1

  همانطور که حدس می‌زنید، ظاهر موهای شما ریشه در سلامت پوست سرتان دارد. 99% تغذیه طبیعی موها از طریق پوست سر انجام می‌شود، با این وجود گاهی از اهمیت پوست سر در طول شستشوی روزانه آن غافل می‌شویم. در خرید بعدی خود، شامپویی مناسب با پوست سر خود بردارید، می‌توانید از محصولات کلییر مخصوص تغذیه مو و مبارزه با شوره سر استفاده کنید*. به ما اعتماد کنید تا ببینید در دورهمی زنانه بعدی همه از موهای شما تعریف می‌کنند.

 • کسی که یک نارگیل را باز کند

  آبکشی روزانه فراموش نشود

  2

  خانم‌های پرمشغله، می‌دانیم گاهی فراموش می‌کنید موهایتان را بشویید، مخصوصاً هنگامی که پیش از خواب حوصله خشک کردن موهایتان را ندارید. اما باید بدانید که مخصوصاً در مناطق دارای آب و هوای مرطوب، مقدار قابل توجهی آلودگی و چربی فقط در یک روز روی پوست سر ما جمع می‌شود. اگر می‌خواهید از شر شوره سر خلاص شوید، حتماً یکبار در طول روز موهای خود را بشویید تا احساس شادابی، تمیزی و اعتماد به نفس داشته باشید.

 • نارگیل با شیشه از روغن نارگیل

  رژیم ویژه برای مراقبت از مو

  3

  ضرب‌المثلی هست که می‌گوید غذای انسان ماهیت انسان را می‌سازد. موهای شما بخشی از شماست، پس رژیم غذایی خود را طوری انتخاب کنید تا همیشه گیسوانی زیبا داشته باشید. رژیم‌های غذاهای فوری را فراموش کنید، در عوض مصرف میوه‌های تازه، سبزیجات و شیر را که پر از مواد مغذی ضروری برای سلامت مو و پوست سر است فراموش نکنید. رژیم شما باید متعادل باشد تا آوازه موهای شما در شهر بپیچد.

 • میوه های تازه

  هنگامی که خورشید در آسمان است، پوست سر با مشکل روبروست

  4

  ما خانم‌ها پوست لطیف و حساسی داریم# و مخصوصاً در رابطه با کرم ضد آفتاب و محصولات محافظت در برابر اشعه خورشید مراقبت بیشتری می‌کنیم تا پوستی تازه و شاداب داشته باشیم. اما اغلب فراموش می‌کنیم که پوست سر نیز جزء پوست ما است و اجازه می‌دهیم در برابر نور خورشید قرار بگیرد و آسیب شدیدی به آن وارد شود. در روزهای آفتابی یک چتر یا کلاه آفتاب‌گیر به همراه داشته باشید تا هم از پوست خود و هم از پوست سر خود محافظت کنید.

  *بدون شوره قابل مشاهده
  #در برابر پوست آقایان